Jak dołączyć się do modlitwy w Różańcu Rodzin?

 

  1. Jeśli 20 członków (rodziny, małżonkowie czy osoby indywidualne) wyraża chęć modlitwy, zelator (osoba, która zakłada różę) przypisuje im poszczególne tajemnice Różańca świętego na kolejne miesiące w roku. Dobrze jest zgłosić powstanie Róży w swojej parafii księdzu proboszczowi, jeśli większość tych członków należy do jednej parafii. Zapisy dla chętnych odbywają się również drogą internetową.
  2. Zachęcamy do rejestrowania Róż na stronie: www.rozaniecrodzin.pl, aby zostały zapisane w Wielkiej Księdze Różańca Rodzin, która jest złożona u stóp Matki Bożej, w Sanktuarium Matki Bożej Świętorodzinnej w Miedniewicach.
  3. Jeśli ktoś zechce, może indywidualnie dołączyć dodatkowe modlitwy, ofiary, Msze święte, albo umartwienia, w intencji samego Różańca Rodzin: by jak najwięcej rodzin podjęło wspólną modlitwę, ażeby stawały się one Bogiem silne.
  4. Zachęcamy, by do Różańca Rodzin zapraszać te rodziny, którym modlitwa jest szczególnie potrzebna oraz tych, którzy pragną, aby ich rodzina była codziennie opleciona całym Różańcem świętym.
  5. Prosimy o przesyłanie świadectw o wszelkich dobrodziejstwach i łaskach płynących z tej modlitwy przez stronę internetową Różańca Rodzin lub na adres: Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Konwentualnych (OO. Franciszkanie), Miedniewice 90, 96-315 Wiskitki.